Педагогическа колегия

  • Пепа Марчева Пепа Марчева
    ДИРЕКТОР
    Телефон: 0879565088
    E-mail: lkaravelov@abv.bg
    Ивайло Бинев-  Ивайло Бинев
    ЗАМЕСТНИК-ДИРЕКТОР
    УЧЕБНА ДЕЙНОСТ
    Телефон: 0879565077
    E-mail: lkaravelov@abv.bg
    Женя Илиева  Женя Илиева
    ЗАМЕСТНИК-ДИРЕКТОР
    УЧЕБНА ДЕЙНОСТ
    Телефон: 0879565077
    E-mail: lkaravelov@abv.bg
  • НАЧАЛНИ УЧИТЕЛИ:
    Галина Томова- класен ръководител на Іа клас
    Ивалина Гюрова- класен ръководител на Іб клас
    Валентина Гинева- класен ръководител на Iв клас
    Гергана Гинева-Йорданова класен ръководител Іг клас
    Веска Кръстева- класен ръководител на ІIа клас
    Николина Стоянова- класен ръководител на ІIб клас
    Галина Христова -класен ръководител на IІв клас
    Надежда Сандева – класен ръководител на IIг клас и учител по английски език
    Йорданка Тодорова- класен ръководител на ІIIа клас
    Боряна Дичева- класен ръководител на IІIб клас
    Миглена Марков-Господинова -класен ръководител на ІIIв клас
    Анелия Шидерова – класен ръководител на III г клас
    Иванка Петкова -класен ръководител на ІVа клас
    Камелия Янчева -класен ръководител на ІVб клас
    Славка Камбурова -класен ръководител на ІVв клас
    Татяна Георгиева – класен ръководител на IV г клас
    Благовестка Дерменджиева- учител ГЦО І клас
    Костантина Радулова – учител ГЦО І клас
    Венцислава Борисова -учител ГЦО І клас
    Верка Иванова -учител ГЦО І клас
    Татяна Видева – учител ГЦО ІI клас
    Яна Костадинова- учител ГЦО ІI клас
    Ваня Стоева- учител ГЦО ІI клас
    Николина Ковачева- учител ГЦО ІII клас
    Йоана Петрова- учител ГЦО ІII клас
    Женя Стоянова- учител ГЦО ІII клас
    Пенка Стойкова- учител ГЦО IV клас
    Николай Стоянов учител ГЦО ІV клас
    Димитринка Генчева – учител по музика
    Костадин Бирбочуков -учител физическо възпитание и спорт
    Павлина Иванова- учител по изобразително изкуство
    Ваня Николова Маврова -хореография
    Севдалин Трендафилов- хореография
    УЧИТЕЛИ ПРОГИМНАЗИАЛЕН ЕТАП:
    Росица Стефанова -математика / физика / инф.технологии / класен ръководител VIIа клас
    Диана Иванова-Дойнова- български език и литература / класен ръководител VIIб клас
    Красимира Беловска – математика / инф.+пт-+технологии/ класен ръководител VIв клас
    Димитър Митев- история и цивилизация / класен ръководител V a клас
    Васка Чакърова география и икономика/ биология и ЗО / класен ръководител Vб клас
    Ивелина Славова химия и ООС, /човекът и природата/ инф.технологии класен ръководител VI а клас
    Мария Кръстева- български език и литература класен ръководител VIб клас
    Петя Гаврилова- учител по английски език
    Димитринка Генчева -учител по музика
    Тодор Жеков -изобразително изкуство замества го Тодор Захариев
    Севдалин Трендафилов- хореография
    Ваня Николова Маврова -хореография
    Ивелина Колева- технологии и предприемачество класен ръководител Vв клас
    Кирчо Петков физическо възпитание и спорт
    Костадин Бирбочуков -учител физическо възпитание и спорт
    Други специалисти
    Петя Гюрова- педагогически съветник
    Жулиета Вечерникова- логопед
  • УЧИТЕЛИ 2019-2020