Педагогическа колегия

  • Пепа Марчева Пепа Марчева
    ДИРЕКТОР
    Телефон: 0879565088
    E-mail: lkaravelov@abv.bg
    Ивайло Бинев-  Ивайло Бинев
    ЗАМЕСТНИК ДИРЕКТОР
    УЧЕБНА ДЕЙНОСТ
    Телефон: 0879565077
    E-mail: lkaravelov@abv.bg
    Женя Илиева  Женя Илиева
    ЗАМЕСТНИК ДИРЕКТОР
    УЧЕБНА ДЕЙНОСТ
    Телефон: 0879565077
    E-mail: lkaravelov@abv.bg
  • НАЧАЛНИ УЧИТЕЛИ:
    Веска Кръстева-  класен ръководител на Іа клас
    Николина Стоянова-  класен ръководител на Іб клас
    Красимира Беловска-  класен ръководител  на Iв клас
    Надежда Сандева класен ръководител Іг клас
    Йорданка Тодорова- класен  ръководител на ІIа клас
    Боряна Дичева-  класен ръководител на ІIб клас
    Миглена Маркова  -класен ръководител на IІв клас
    Анелия Шидерова – класен ръководител  на IIг клас
    Райна Ковачева- класен ръководител на IІIб клас
    Иванка Петкова- класен ръководител на ІIIа клас
    Славка Камбурова -класен ръководител на ІIIв клас
    Татяна Георгиева – класен ръководител на ІIIв клас
    Камелия Янчева -класен ръководител на ІVа клас
    Галина Томова -класен ръководител на ІVб клас
    Ивалина Гюрова -класен ръководител на ІVв клас
    Татяна Тодорова- учител ГЦО І клас
    Гергана Гинева – учител ГЦО І клас
    Пламена Миринчева  -учител ГЦО І клас
    Златина Маринова  -учител ГЦО І клас
    Женя Стоянова  – учител ГЦО ІI клас
    Валентина Гинева- учител ГЦО ІI клас
    Николина Ковачева- учител ГЦО ІI клас
    Николай Стоянов учител ГЦО ІII клас
    Венцислава Борисова- учител ГЦО ІII клас
    Пенка Стойкова- учител ГЦО IV клас
    Димитринка Генчева – учител по музика
    Костадин Бирбочуков -учител физическо възпитание и спорт
    Павлина Иванова- учител по изобразително изкуство
    Румяна Георгиева – учител по английски език
    УЧИТЕЛИ ПРОГИМНАЗИАЛЕН ЕТАП:
    Росица Стефанова -математика / физика / инф.технологии кл. ръководител VIа клас
    Диана Иванова-Дойнова- български език и литература кл. ръководител VIб клас
    Калина Иванова-  математика / инф.технологии кл.ръководител Vв клас
    Веселка Тодорова- история и цивилизация/ география и икономика кл.ръководител VIIб клас
    Ивелина Славова химия и ООС/биология и ЗО /човекът и природата/ инф.технологии кл. ръководител Vа клас
    Мария Кръстева-  български език и литература кл.ръководител Vб клас
    Петя Гаврилова английски език
    Димитринка Генчева -музика
    Тодор Жеков -изобразително изкуство
    Севдалин Трендафилов- хореография
    Ваня Николова Маврова -хореография
    Ивелина Колева- технологии и предприемачество кл.ръководител VIIa клас
    Кирчо Петков физическо възпитание и спорт


    Други специалисти
    Петя Гюрова- педагогически съветник
    Валя Мантарева- логопед
  • УЧИТЕЛИ 2019-2020