Педагогическа колегия

  • Пепа Марчева Пепа Марчева
    ДИРЕКТОР
    Телефон: 0879565088
    E-mail: lkaravelov@abv.bg
    Ивайло Бинев-  Ивайло Бинев
    ЗАМЕСТНИК-ДИРЕКТОР
    УЧЕБНА ДЕЙНОСТ
    Телефон: 0879565077
    E-mail: lkaravelov@abv.bg
    Ваня Стоева  Ваня Стоева
    ЗАМЕСТНИК-ДИРЕКТОР
    УЧЕБНА ДЕЙНОСТ
    Телефон: 0879565077
    E-mail: lkaravelov@abv.bg
  • НАЧАЛНИ УЧИТЕЛИ:
    Женя Илиева- класен ръководител на I a клас
    Боряна Дичева- класен ръководител на I б клас
    Венцислава Борисова- класен ръководител на I в клас
    Миглена Маркова-Господинова– класен ръководител на I г клас
    Камелия Янчева- класен ръководител на II а клас
    Славка Камбурова- класен ръководител на ІI б клас
    Татяна Георгиева– класен ръководител на II в клас
    Иванка Петкова- класен ръководител на ІI г клас
    Галина Томова- класен ръководител на IIIа клас
    Ивалина Гюрова- класен ръководител на IІIб клас
    Валентина Гинева- класен ръководител на IIIв клас
    Гергана Гинева-Йорданова- класен ръководител IІIг клас
    Лилия Христова- класен ръководител на ІV а клас
    Николина Стоянова- класен ръководител на ІV б клас
    Ивелина Цвяткова- класен ръководител на IV в клас
    Ваня Стоева – класен ръководител на IV г клас и учител по английски език

    Боряна Петрова-учител ГЦО I а клас
    Ирина Наумова-учител ГЦО I б клас
    Верка Иванова- учител ГЦО I в клас
    Ивета Георгиева-учител ГЦО I г клас
    Таня Колева– учител ГЦО ІI а клас
    Николина Ковачева- учител ГЦО II в + б клас
    Веселина Кремакова – учител ГЦО IІ г+б клас
    Николай Стоянов- учител ГЦО IIIа клас
    Теодора Иванова- учител ГЦО III б клас
    Стела Парапанова-учител ГЦО III в клас
    Сияна Шарпова- учител ГЦО III г клас
    Пламена Цинова- учител ГЦО IV б + а клас
    Йоана Петрова-учител ГЦО IV в + а клас
    Гергана Георгиева- учител ГЦО IV г + а клас
    Пенка Стойкова-Стрежева- учител ГЦО V клас

    Димитринка Генчева– учител по музика в начален и прогимназиален етап
    Костадин Бирбочуков- учител физическо възпитание и спорт в начален и прогимназиален етап
    Кирчо Петков- физическо възпитание и спорт
    Павлина Иванова- учител по изобразително изкуство в начален етап
    Ваня Николова Маврова- хореография в начален и прогимназиален етап
    Севдалин Трендафилов- хореография в начален и прогимназиален етап
    Надежда Сандева– учител по английски език в начален и прогимназиален етап
    УЧИТЕЛИ ПРОГИМНАЗИАЛЕН ЕТАП:
    Диана Иванова-Дойнова- български език и литература
    Таня Трандева- български език и литература/класен ръководител VI а клас
    Яна Костадинова- български език и литература/класен ръководител V г клас
    Росица Стефанова- математика/физика/ИТ/ класен ръководител VIIв клас
    Красимира Беловска– математика/ИТ/ класен ръководител V в клас
    Валентина Атанасова- математика/ИТ/ класен ръководител VI б клас
    Димитър Митев- история и цивилизации/ класен ръководител VIIa клас
    Васка Чакърова- география и икономика/биология и ЗО/ класен ръководител VIг клас
    Ивелина Славова- химия и ООС/човекът и природата/ ИТ класен ръководител V а клас
    Милена Кашукеева-Ангелски – учител по английски език/ класен ръководител V б клас
    Димитринка Генчева- учител по музика
    Тодор Жеков- изобразително изкуство
    Севдалин Трендафилов- хореография класен ръководител на VIIб клас
    Ваня Николова Маврова- хореография
    Ивелина Колева- технологии и предприемачество класен ръководител VI в клас
    Кирчо Петков физическо възпитание и спорт
    Костадин Бирбочуков- учител физическо възпитание и спорт
    ДРУГИ СПЕЦИАЛИСТИ:
    Нели Андреева- ресурсен учител
    Ралица Колева- педагогически съветник
    Жулиета Вечерникова- логопед
  • УЧИТЕЛИ 2022-2023

Страници